Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Teslimat adresinin uzaklığına göre de anlaşmalı olarak çalıştığımız kargo şirketi 3-7 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Hizmet ve Temizlik ürünlerinizin teslimat süreleri tarafınıza bildirilerek belirtilen sürede teslim edilir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak, belirtilen iletişim kanalları üzerinden bilgi verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz ptt kargo şirketleri tarafından gönderilmektedir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda ise konu ile ilgili bir e-posta size gönderilecek ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Strongclean.net bir üretici firmadır. Aynı zamanda oto bakım ve konsantre üretim hammadde satışı endüstriyel temizlik maddeleri satışı yapmaktadır.  

 Tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenebilmektedir. Bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır.

Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.